Remis w Manchesterze. Pozytywny mecz dla drużyny z Mediolanu

Futbol to jedna z najmocniej sławnych sportowych dyscyplin na całym świecie i to nie jest żadną tajemnicą. Prawie codziennie przed monitorami siada sporo miłośników, którzy bardzo chcą spoglądać na swoich zawodników na murawie. I właśnie dlatego zostały zaprojektowane różnego typu zmagania, które grupują najwybitniejsze ekipy w całej Europie. Na ten moment najbardziej emocjonującymi rozgrywkami jest Champions League. To właśnie w Lidze Mistrzów możemy zobaczyć najskuteczniejsze zespoły europejskie poprzedniego sezonu. Stworzona została jednak również Liga Europejska, do której trafiają trochę słabsze drużyny. Nie oznacza to jednak, że Europa League jest niedobór pięknych akcji. Grane w tych rozgrywkach mecze niezwykle często są naprawdę emocjonujące i możemy podziwiać wiele bramek. W tym poście mamy zamiar skoncentrować się na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z AC Milan. To dwa kluby, które niegdyś odnosiły triumfy na kontynencie europejskim, a w tej chwili koncentrują się nad zbudowaniem własnej marki.

Zdaniem sporej ilości ekspertów jest to jedna z najciekawszych duetów 1/8 finału zmagań Ligi Europy. Jedynym minusem tego pojedynku jest to, iż kibice nie mają możliwości śledzić go na żywo z trybun. Znacznie lepiej to spotkanie zaczęli piłkarze z Mediolanu. Jedenastka z Mediolanu miała ochotę szybko wykorzystać fakt, że Manchester United dość słabo zaczął ten pojedynek. Milan w trakcie pierwszego kwadransa trafił do siatki dwa razy. Te gole nie zostały jednak przyznane. Dwukrotnie gole graczy Milanu były anulowane przez arbitra tego meczu. Fani przed telewizorami nie mieli okazji zobaczyć goli w premierowej połowie. Bardzo dużo doznań było jednak w drugiej odsłonie. Druga połowa o wiele pozytywniej zaczęła się dla United z Manchesteru. Ponownie swoją świetną formę zaprezentował Fernandes Bruno. Fenomenalnie zagrał futbolówkę do Diallo Amada, a on bez większego kłopotu wstrzelił piłkę do bramki AC Milan. Wyglądało na to, że piłkarze gospodarzy dowiozą korzystny rezultat do końca pojedynku, lecz Milan był w stanie doprowadzić do remisu w ostatnich minutach. Dla AC Milan trafienie zdobył Simon Kjaer i mecz skończył się remisowym wynikiem 1:1.