Damian Szymański strzelił gola i został okrzyknięty herosem polskiej piłkarskiej reprezentacji! Fantastyczne doznania w ostatnich piętnastu minutach starcia z wicemistrzami Europy!

Damian Szymański strzelił gola i został okrzyknięty herosem polskiej piłkarskiej reprezentacji! Fantastyczne doznania w ostatnich piętnastu minutach starcia z wicemistrzami Europy!

Od niemal dekady jesteśmy świadomi faktu, iż polska narodowa drużyna grająca w meczach na byłym stadionie dziesięciolecia jest naprawdę ciężka do ogrania. Tracimy gole na tym boisku rzeczywiście rzadko i warto przyznać, iż ogromna zasługa w tym kibiców piłkarskich z Polski. Kiedy Stadion Narodowy jest wypełniony do ostatniego krzesła gracze naszego zespołu dostają nadprogramowego zastrzyku mocy. W eliminacyjnych zmaganiach do mundialu w Katarze podopieczni selekcjonera Sousy spisują się do tej pory całkiem nieźle, lecz ich forma jest daleka od ideału. Polskich graczy na wieczór w środę czekał bardzo skomplikowany sprawdzian, jakim bez wątpienia był pojedynek z Anglikami. Każdy piłkarski fanatyk z naszego kraju jest świadomy faktu, jak trudnym oponentem w historii starć polskiej drużyny są angielscy piłkarze. Jednak w sytuacji jak ta nie można było sobie pozwolić na wątpliwości, ponieważ niesamowicie ważne było zgarnięcie największej ilości oczek.

Polska narodowa kadra przed tym spotkaniem była z góry skazana na porażkę. Jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że piłkarze Polski w większości przypadków naprawdę bardzo motywują się na spotkania ze znacznie mocniejszymi. Podczas tej batalii było tak samo i warto przyznać, przez moment można było nawet twierdzić, iż polska narodowa kadra mogłaby rywalizować o zwycięstwo z zespołem angielskim. dla polskiej reprezentacji to było bardzo ciężkie starcie i bez cienia wątpliwości powinniśmy ich pochwalić za walkę do zakończenia meczu. Mogło się wydawać, że może to być zakończenie nadziei o korzystnym rezultacie, w sytuacji, kiedy gola w minucie osiemdziesiątej ustrzelił Harry Kane. Reprezentacja Polski ostatecznie nie planowała odpuszczać i cały czas szukała okazji na strzelenie bramki. Gracz AEK-u z Aten Damian Szymański w dodatkowym czasie gry, który zarządził sędzia zdobył bramkę na wagę remisowego rezultatu. Z całą pewnością to była wyjątkowa chwila w przypadku tego młodego piłkarza. Na koniec polska narodowa drużyna wyłuskała remisowy wynik na Narodowym Stadionie podczas batalii z angielską narodową drużyną i takim sposobem nadal ma ogromne szanse na kwalifikację na mistrzostwa świata.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy