Gracze Brazylii są już pewni wylotu na mistrzostwa, ponieważ pokonali kolumbijski zespół narodowy wynikiem jeden do zera! Brazylijska kadra narodowa przypieczętowała promocję do światowego czempionatu w Katarze!

Gracze Brazylii są już pewni wylotu na mistrzostwa, ponieważ pokonali kolumbijski zespół narodowy wynikiem jeden do zera! Brazylijska kadra narodowa przypieczętowała promocję do światowego czempionatu w Katarze!

Futbolowi kibice z całego świata doskonale zdają sobie sprawę z tego, że brazylijska kadra to jedna z najskuteczniejszych zespołów piłkarskich. Raz na jakiś czas mamy okazję usłyszeć o młodym chłopaku, który może mieć szansę na zrobienie gigantycznej futbolowej kariery i pochodzi on właśnie z Brazylii. Ten kraj wypuścił na Stary Kontynent naprawdę wielu graczy, którzy radowali serca fanów piłkarskich ze Starego Kontynentu. Brazylijska narodowa drużyna ma bardzo mocny skład w chwili obecnej, który bez wątpienia jest w stanie rywalizować o złoty medal na katarskich światowych mistrzostwach, które odbędą się za rok. Zawodnicy narodowej reprezentacji Brazylii fantastycznie przeszli przez kwalifikacyjne zmagania do światowych mistrzostw w Katarze i należy zaznaczyć ten fakt. W czwartek mieli okazję, by zagwarantować sobie awans na mistrzostwa świata, jednak potrzebowali do tego wygranej z Kolumbią. W czwartek wieczorem, lecz potrzebowali do tego zwycięstwa z narodową reprezentacją Kolumbii. Zawodnicy z Brazylii świetnie sobie poradzili z tym oponentem i w ten sposób świętować mogli ugranie miejsca na mistrzostwach świata.

Brazylijska kadra raz zgubiła punkty w trwających aktualnie zmaganiach eliminacyjnych do mistrzostw świata w Katarze. To właśnie w spotkaniu z zespołem narodowym Kolumbii, które zostało zakończone wynikiem zero do zera to się wydarzyło. Canarinhos ponownie byli faworytem, gdy nadeszła pora na pojedynek rewanżowy. To spotkanie rozegrane zostało na obiekcie w Sao Paulo i gracze Brazylii byli naprawdę mocno zmotywowani, żeby ograć swoich przeciwników. Bardzo długo utrzymywał się na tablicy wynik remisowy, lecz ostatecznie brazylijscy zawodnicy dali radę zdobyć decydującą bramkę. Paqueta, który przyjął fantastyczne zagranie od kapitana brazylijskiej narodowej kadry Neymara Jr. ustrzelił trafienie, które przypieczętowało trzy punkty w tym starciu. W następstwie tego rezultatu drużyna Brazylii stała się pierwszym zespołem z Ameryki Południowej, która zapewniła sobie grę na światowy czempionat w Katarze. Trzeba wiedzieć, iż zmagania eliminacyjne zmierzają do końca i już za chwilę poznamy komplet drużyn, które będą rywalizować o puchar mistrzów świata.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy