Jeden z najczęściej nagradzanych zawodników w historii futbolu zmienia klub na Paris Saint-Germain! Leo Messi przestał być zawodnikiem Blaugrany!

Jeden z najczęściej nagradzanych zawodników w historii futbolu zmienia klub na Paris Saint-Germain! Leo Messi przestał być zawodnikiem Blaugrany!

Zapewne transferowe roszady zespołów piłkarskich w ramach przerwy między ligowymi zmaganiami są często fenomenalne. Jednak niemal wszystkich fanów futbolu zadziwiło to, co mogliśmy oglądać latem. Większość fanów była przekonana, że Messi Leo zostanie graczem Blaugrany do zakończenia swojej przygody z piłką nożną. Pochodząca z Hiszpanii drużyna jednak popadła w kłopoty finansowe i zawodnik Argentyny nie mógł nic zrobić, musiał znaleźć nowy zespół. Zespołem, który podjął decyzję, żeby zatrudnić kapitana Argentyny okazał się wicemistrz ligi francuskiej. intrygującą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Barcelony podpisał przedstawił argentyńskiemu zawodnikowi klub z ligi francuskiej. z pewnością wiekopomna chwila w dziejach europejskiej piłki nożnej i należy zdać sobie z tego sprawę. Od tej chwili piłkarscy sympatycy zyskają szansę śledzić grę Messiego na stadionach francuskich. Z pewnością mnóstwo osób zaciekawione będzie tym, jak argentyński zawodnik poradzi sobie w nowym klubie. Argentyńczyk utworzy tercet z takimi graczami, jak Mbappe Kylian oraz Neymar, co dać może wicemistrzowi Francji ogromną sumę pucharów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy