Przegrana reprezentacji Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - doskonałe spotkanie czeskiej reprezentacji narodowej!

Przegrana reprezentacji Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - doskonałe spotkanie czeskiej reprezentacji narodowej!

Porażka polskiej reprezentacji z reprezentacją Czech w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny Polski nie były zbytnio udane. Oczywiście polscy gracze byli w stanie wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi fani z naszego kraju zgodnie sądzili, że jest potrzebna zmiana na pozycji trenera. I właśnie z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym trenerem kadry Polski został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym przeciwnikiem była czeska reprezentacja. Było to pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, aby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastroje w polskiej reprezentacji były fenomenalne, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po trzech minutach spotkania drużyna narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole. Zarówno dla sympatyków zgromadzonych na stadionie w Pradze, jak i zawodników było to gigantyczne zaskoczenie. Od pierwszego gwizdka sędziego gracze czeskiego zespołu narodowego wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych piłkarzy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to odmieni. Polska reprezentacja piłkarska grała nieco lepiej w drugiej połowie meczu, jednak to Czesi zdobyli trzeciego gola. Jan Kuchta był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie tego starcia. Piłkarze polskiego zespołu udało im się strzelić jedynie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Trzeba wziąć pod uwagę to, że ten mecz w wykonaniu drużyny narodowej Polski był fatalny. Bez cienia wątpliwości nie tak debiut w naszej reprezentacji wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Fernando Santos. W drugim meczu zmagań eliminacyjnych reprezentacja piłkarska Polski będzie się mierzyć z kadrą narodową Albanii. W tym spotkaniu drużyna narodowa Polski musi zgarnąć 3 punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy