Sporo goli i wygrana Rakowa Częstochowa z graczami Piasta z Gliwic! Bardzo dobre spotkanie na początku rozgrywek ligi polskiej!

Sporo goli i wygrana Rakowa Częstochowa z graczami Piasta z Gliwic! Bardzo dobre spotkanie na początku rozgrywek ligi polskiej!

Sympatycy piłki nożnej otrzymali okazję aby śledzić genialne widowisko na boisku Piasta. W popołudnie niedzielne lokalna drużyna gliwickiego Piasta podejmowała na własnym obiekcie piłkarzy wicemistrza ligi polskiej. Musimy wziąć to pod uwagę, że to było niesamowicie mocne połączenie jak na otwierającą rundę nowej odsłony rozgrywek polskich. Każdy futbolowy wielbiciel z naszego kraju bez żadnych wątpliwości mógł być usatysfakcjonowany z podziwiania takiego meczu. W trakcie pojedynku mieliśmy okazję zobaczyć pięć trafień i bardzo dobrze zrozumieć to, że oba zespoły były naprawdę blisko sukcesu. Ostatecznie to zawodnicy drużyny Rakowa Częstochowa mogli cieszyć się z premierowego zwycięstwa w świeżo zainaugurowanym sezonie polskiej Ekstraklasy. Reprezentanci Piasta przegrali rezultatem dwa do trzech i na premierowe zwycięstwo będą musieli poczekać co najmniej do kolejnej serii gier. W przyszłą sobotę ich rywalami będą reprezentanci mieleckiej Stali. na pewno Gracze selekcjonera Waldemara Fornalika będą chcieli się odkuć po starcie punktów w premierowej serii gier sezonu Ekstraklasy.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy