Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 będziemy znać dopiero po ostatnim wyścigu aktualnego sezonu! Gigantyczne doznania oraz pierwsza pozycja Hamiltona w trakcie rundy o GP Arabii Saudyjskiej!

Zwycięzce tytułu mistrzowskiego Formuły 1 będziemy znać dopiero po ostatnim wyścigu aktualnego sezonu! Gigantyczne doznania oraz pierwsza pozycja Hamiltona w trakcie rundy o GP Arabii Saudyjskiej!

Do finalnego rozstrzygnięcia w tej chwili trwającego sezonu Formuły 1 pozostał jedynie jeden wyścig, a wielbiciele motorowych dyscyplin dalej nie usłyszeli odpowiedzi na najistotniejsze zagadnienie. W w zmaganiach w F1 od wielu sezonów nie było tak, aby triumfatora światowych mistrzostw wyłonić dopiero wraz z końcem ostatniego wyścigu całego sezonu. Bez najmniejszych wątpliwości jeżeli chodzi o rozstrzygnięcia trwający bieżąco sezon jest fenomenalny. W obecnie trwającym sezonie jedynie dwójka kierowców liczyło się w trakcie walki o mistrzostwo świata i dobrze wziąć to pod uwagę. Mowa oczywiście o Hamiltonie ze stajni Mercedesa a także Verstappenie z zespołu Red Bull Racing. Nadal panujący mistrz świata napotkał w obecnym sezonie rywala, który był w stanie z nim walczyć. Panujący wciąż mistrz świata podczas trwania GP Arabii miał okazję zrównać się liczbą punktów z Verstappenem i rzeczywiście ta misja mu się udała. O zdobyciu tytułu mistrzowskiego dzięki rezultatom wyścigu o GP Arabii zdecyduje ostatnie starcie dobiegającego ku końcowi sezonu.

Nie podlega wątpliwości, że forma wyżej wspomnianych kierowców podczas tego sezonu była fantastyczna. Dwaj zawodnicy stanowczo odskoczyli reszcie zawodników od rundy numer jeden i pokazali im, kto ma szansę walce o mistrzowski tytuł Formuły 1. Zawodnicy z innych stajni mieli szansę wyłącznie myśleć o tym kto z tej dwójki na koniec zdobędzie tytuł mistrza świata Formuły 1 a także oglądać ich batalię o zwycięstwa w kolejnych GP. W takim przypadku trzeba wziąć pod uwagę to, iż podczas trwającego obecnie sezonu nie zabrakło emocji i często dochodziło do wypadków pomiędzy tymi dwoma niesamowitymi zawodnikami. Obaj zawodnicy mimo ogromnych emocji darzą się wzajemnym szacunkiem i zwracają uwagę na to, iż w nadchodzącym wyścigu będzie triumfować lepszy zawodnik. Dla każdego fana motorowych sportów to, iż batalia o mistrzowski tytuł F1 rozwikła się dopiero podczas ostatniego wyścigu jest bez żadnych wątpliwości niesamowity. Rozstrzygający wyścig tego sezonu F1 dostarczyć nam może wiele emocji i ciężko się z tym nie zgodzić. Na ostatnie rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma bardzo dobrymi zawodnikami pozostaje nam więc wyłącznie wyczekiwać.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy